E

mgr Justyna Kozak

Dyrektor Szkoły

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczyciel z 25-letnim doświadczeniem nieprzerwanie działając w wielu placówkach oświatowych na rzecz dzieci, a od września 2018 r. także jako dyrektor Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Środzie Wielkopolskiej..

E

Dr Bartłomiej Marusik

Gitarzysta, kompozytor, pedagog i aranżer.

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim oraz Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, którą ukończył z wynikiem bardzo dobrym z wyróżnieniem. Na tej samej uczelni obronił także doktorat z zakresu improwizacji na gitarze klasycznej. Swoje zainteresowania muzyką klasyczną poszerzył również o znajomość muzyki latynoamerykańskiej, jazzu oraz flamenco, czego owocem jest płyta „Stratomusicus”, a także o umiejętność interpretacji muzyki dawnej na instrumentach historycznych (gitara barokowa). Autor wielu wydawnictw nutowych oraz podręcznika do nauki improwizacji dla początkujących gitarzystów. Miniatury gitarowe i Miniatury gitarowe cz.II autorstwa B.Marusika znalazły się na liście publikacji zakupionych przez Centrum Edukacji Artystycznej w roku szkolnym 2018/2019. Wiele z kompozycji Marusika to obowiązkowy program na gitarowych konkursach wykonawczych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, np. kłodzka Gitariada czy Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy w Trzęsaczu. Bartłomiej Marusik był także inicjatorem powstania ogólnopolskiego zespołu gitarowego Dusznickie Aniołki, który wykonywał aranżacje znanych hitów muzyki rozrywkowej w opracowaniu Marusika. Zespół ten zdobywał nagrody na każdym konkursie, w którym brał udział, a także koncertował w różnych miastach Polski. B.Marusik jest również założycielem i liderem poznańskiego zespołu Amor Con Chordes specjalizującego się w wykonawstwie tradycyjnej muzyki dawnej z różnych regionów Europy. B.Marusik jest też cenionym pedagogiem. W 2017 roku otrzymał nagrodę indywidualną II stopnia Centrum Edukacji Artystycznej za szczególny wkład w rozwój edukacji artystycznej w Polsce. Uczniowie B.Marusika są laureatami konkursów gitarowych w Polsce i zagranicą (Czechy, Słowacja, Austria), a on sam jest bardzo częstym gościem różnego rodzaju seminariów, sympozjów, kursów i warsztatów gitarowych w całym kraju, gdzie prowadzi lekcje pokazowe, wykłady i gra koncerty. Jest również jurorem na wielu konkursach gitarowych (min. w Kłodzku, Trzęsaczu, Świebodzinie, Bystrzycy Kłodzkiej, Zielonej Górze, Koszalinie, Międzyrzecu Podlaskim i wielu innych).

E

mgr Kinga Sobecka

Nauczyciel gry na skrzypcach

w 2019 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie prof. zw. Marcina Baranowskiego.

E

Rafał Romanicz

Nauczyciel kształcenia słuchu, audycji muzycznych, rytmiki, zajęć wokalno-aktorskich

Absolwent na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej. Absolwent na wydziale Kompozycji, Dyrygentury, Wokalistyki, Teorii Muzyki i Edukacji Artystycznej w kierunku wokalistyka Akademii Muzycznej imienia Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

E

mgr Agata Pankiewicz

Nauczyciel gry na fortepianie

W NSM I st. w Środzie Wielkopolskiej uczy gry na fortepianie.
Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym. Uzyskała tytuł magistra sztuki w specjalności fortepian.
.

E

mgr Aleksandra Olkiewicz

Nauczyciel kształcenia słuchu, rytmiki, audycji muzycznych oraz chóru

w Niepublicznej Szkole Muzycznej I Stopnia w Środzie Wielkopolskiej uczy kształcenia słuchu, rytmiki, audycji muzycznych oraz chóru. Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, studiów I i II stopnia na kierunku kompozycja i teoria muzyki specjalizacji rytmika. Ukończyła również studia pierwszego stopnia na kierunku edukacja muzyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalizacji dyrygentura chóralna. Obecnie kontynuuje studia II stopnia dyrygentury chóralnej, a także uczy gry na instrumentach klawiszowych w szkole muzycznej Yamaha w Poznaniu.

.

E

Małgorzata Frąckowiak

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Specjalista ds. Marketingu i Handlu,  wieloletni dziennikarz i fotoreporter. Obecnie, w Niepublicznej Szkole Muzycznej I Stopnia w Środzie Wlkp., pracuje na stanowisku: Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych, w sekretariacie.
.

E

mgr Szymon Chorobiński

Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego, w klasie fortepianu dr P. Witka.

Od 2018 roku pracuje na poznańskiej uczelni jako pianista-akompaniator w Instytucie Wokalistki i jednocześnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku Śpiew solowy. Obecnie jest także nauczycielem nauki gry na fortepianie w Niepublicznej Szkole Muzycznej I Stopnia w Środzie Wlkp.