Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2025/2026. Zgodnie z protokołem Komisji Kwalifikacyjnej z dnia 9 czerwca 2025 r. podaje się do publicznej wiadomości:

Przesłuchano 20 kandydatów.  W tym: Zakwalifikowano 12 kandydatów, nie zakwalifikowano 8 kandydatów.     

Link do listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych, oryginalna lista PDF z podpisami Komisji Kwalifikacyjnej:  1. Lista zakwalifikowani i niezakwalifikowani, www, 

LINK DO ARTYKUŁU z dnia 12 czerwca 2025 r. publikujący Listę Kandydatów Zakwalifikowanych i Niezakwalifikowanych po pierwszym naborze w dniu 9 czerwca 2025 r. do klasy pierwszej na rok szkolny 2025/2026:  https://nsmsroda.pl/rekrutacja/

—– ——- —— —– —- —– —— —–

UWAGA! 

NIEPUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA OGŁASZA DRUGI NABÓR KANDYDATÓW NA ROK SZKOLNY 2025/2026 W DNIU 27 SIERPNIA 2025 r. OD GODZINY 18:00. ZAPRASZAMY KANDYDATÓW CHCĄCYCH PODJĄĆ NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE.

Pozostało 6 wolnych miejsc dla kandydatów w wieku 7-10 lat w cyklu kształcenia 6-letnim oraz 13 wolnych miejsc dla kandydatów w wieku 8-16 lat w cyklu kształcenia 4-letnim.  

Zapraszamy kandydatów do nauki gry na: wiolonczeli, flecie, skrzypcach, gitarze i fortepianie. 

Podania/wnioski i zaświadczenie lekarskie do pobrania na https://nsmsroda.pl/rekrutacja/, po wypełnieniu prosimy dostarczyć do sekretariatu szkoły (ul. Kosynierów 2, Środa Wlkp., I piętro) do dnia 21 sierpnia 2025 r.  Tel. 783-888-017