Aktualizacja: 26 sierpnia 2021 r. (wyniki na końcu artykułu)

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Środzie Wielkopolskiej zaprasza.

Przesłuchania kandydatów na nowy rok szkolny 2021/2022, w naborze uzupełniającym, odbędą się w środę 25 sierpnia 2021 r., o godzinie 16:00, w budynku szkoły przy ul. Kosynierów 2 (dawny internat szkoły rolniczej).

Jeśli Twoje dziecko lubi muzykę i chciałoby nauczyć się grać na jakimś instrumencie, jeśli Państwo chcecie, by Wasze dziecko rozwijało talent i pasję muzyczną, to zapraszamy do naszej szkoły, która daję podstawy wykształcenia muzycznego. Wystarczy złożyć dwa dokumenty lub wykonać telefon, lub przysłać maila. Dwa pliki: podanie i formularz z danymi osobowymi kandydata do szkoły na rok 2021/2022 można pobrać na szkolnej stronie internetowej w dziale „Dla kandydata”, w zakładce „Rekrutacja”. Uzupełnione podanie i formularz danych może podać osobiście w szkole muzycznej lub w biurze Środa XXI Sp. z o.o. (organ prowadzący szkołę) ul. Plac Zamkowy 1 (przy/w ratuszu), lub wysłać mailem na adres: szkolamuzyczna@sroda21.eu lub malgorzata.frackowiak@sroda21.eu.

Na zgłoszenia i wypełnione dokumenty czekamy do 24 sierpnia, a także w dniu przesłuchań 25 sierpnia. Komisja Kwalifikacyjna podczas przesłuchań 25 sierpnia zbada przydatność kandydatów. To naprawdę nie jest stresujące, gdyż szkoła zatrudnia wspaniałą kadrę pedagogiczną. Ważne, by kandydat/dziecko/młodzież przygotowało sobie jedną ulubioną piosenkę z dowolnego repertuaru, by na prośbę Komisji ją zaprezentować.

Warto przyjść i zobaczyć, to nie jest zobowiązujące, a może skłonić do zapisu swego dziecka do naszej szkoły.  Szkoła prowadzi nabór także dla dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat) do „zerówki”, w której dzieci otrzymują przygotowanie muzyczne do późniejszej nauki w szkole muzycznej.

 

Wyniki Komisji Kwalifikacyjnej z dnia 25 sierpnia 2021 r.

Zgodnie z protokołem Komisji Kwalifikacyjnej, w wyniku przesłuchań w dniu 25 sierpnia 2021 r. – badania przydatności kandydatów w naborze uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022, zakwalifikowano 3 kandydatów, nie zakwalifikowano 2 kandydatów – do Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Środzie Wlkp.
 

 

 

L.p.

 

 

 

Imię i nazwisko

kandydata

 

 

 

Instrument

 

Zakwalifikowano

 

klasa/cykl

 

 

Nie zakwalifikowano

 

1. Balcerowska Janina

 

gitara TAK

Zakwalifikowano

I C6

2. Kempa Amelia

 

fortepian Nie zakwalifikowano
3. Kempa Julia

 

gitara Nie zakwalifikowano
4.  

Ratajska Zofia

 

fortepian TAK

Zakwalifikowano

I C6

5.  

Wysocka Tola

 

fortepian TAK

Zakwalifikowano

I C6