WARSZTATY MUZYCZNE NAD JEZIOREM

4, 5 i 6 sierpnia w godzinach 10 – 18

 NIEPUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ

oraz

ŚRODA XXI SP. Z O.O.

 ZAPRASZA

WSZYSTKICH CHĘTNYCH

– DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROSŁYCH –

 NA BEZPŁATNE WARSZTATY MUZYCZNE

Zajęcia prowadzić będą doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele poznańskiej, jarocińskiej i średzkiej szkoły muzycznej.

Warsztaty gitarowe – czyli poznajemy i uczymy się gry na gitarach elektrycznych, akustycznych i klasycznych – poprowadzi nominowany do nagrody „Fryderyk 2021”, kompozytor, wydawca wielu książek muzycznych i podręczników, nauczyciel i znany gitarzysta – dr Bartłomiej Marusik.

Warsztaty fortepianowe – „proste dźwięki”, czyli jak nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych – poprowadzi mgr Agata Pankiewicz i mgr Szymon Chorobiński.

Warsztaty skrzypcowe – jak powstają skrzypce, arkana szybkiej nauki gry na skrzypcach i dlaczego warto sięgać po skrzypce – poprowadzi mgr Kinga Sobecka.

Warsztaty nauki śpiewu – czyli „jak śpiewać by zachwycić, a nie przerazić słuchaczy” – emisja głosu, arkana skutecznej nauki śpiewu – poprowadzi mgr Aleksandra Olkiewicz i Rafał Romanicz.

Podczas zajęć instrumentalnych będzie możliwość wysłuchania krótkiego recitalu prowadzących warsztaty i uczniów Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Środzie Wielkopolskiej oraz możliwość dyskusji z instruktorem warsztatów, a nawet gry na wybranym instrumencie.

Miejsce warsztatów: Środa Wielkopolska, ul. Plażowa, w budynku dawnej MaxMariny przy plaży.
Warsztaty Muzyczne nad jeziorem są bezpłatne, nie wymaga się żadnych zapisów. Po prostu przyjdź, zobacz i zostań uczestnikiem warsztatów. ZAPRASZAMY

Godzinowy plan warsztatów:

WARSZTATY 4, 5, 6 sierpnia codziennie w godzinach
gitarowe 10-11:30           16:30-18
fortepianowe   11:30-12:30     14:30-15:30    
śpiewu     12:30-13:30     15:30-16:30  
skrzypcowe       13:30-14:30