Po raz kolejny muzyka otworzyła swe podwoje w Niepublicznej Szkole Muzycznej I Stopnia w Środzie Wielkopolskiej, bo w piątek 10 maja w średzkiej szkole muzycznej odbyły się Drzwi Otwarte. Przybyło wielu zainteresowanych. Dzieci i młodzież wraz z rodzicami i opiekunami, a w szczególności kandydaci, którzy są zainteresowani nauką w naszej szkole. To były radosne chwile. Jak zawsze spotkanie to zainaugurował koncert uczniów szkoły. Była także możliwość dowiedzieć się o działalności szkoły, o zajęciach w niej prowadzonych i o nauce gry na instrumentach. Każdy miał okazję zobaczyć i usłyszeć instrumenty, a także spróbować gry na nich. Atrakcją była tradycyjna „gra klasowa”, w której przybyli odwiedzając wszystkie klasy, poznali instrumenty, kolorowali grafikę

i odpowiadali na pytania, otrzymując w nagrodę naklejone logo szkoły, balony i słodkie upominki.
Wydarzenie to było naprawdę wyjątkowe. Panowała jak zawsze miła i wesoła atmosfera. To także dzięki dyrektor oraz wspaniałej i doświadczonej kadry pedagogicznej.

Zapisz się do naszej szkoły, która daje podstawy wykształcenie muzycznego, a wszystko przy dźwiękach muzyki, która rozwija talenty i umysł. Złóż podanie. Przesłuchania już 11 czerwca od godziny 17.00.
Kształcimy dzieci w wieku 7-16 roku życia w cyklu 4-letnim lub 6-letni w zależności od wieku, predyspozycji i przydziału. Zapraszamy także 6-latków do tzw. grupy zerówkowej, w której dzieci otrzymują roczne przygotowanie do szkoły muzycznej. Już dziś zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 1-5 lat – Gordonkowe Brzdące. W tym roku powstanie klasa kolejnego instrumentu, mianowicie saksofonu.

Poniżej zdjęcia, filmy i reportaż TV Środa

 

Zobacz reportaż TV Środa Wlkp., wejdź w link:

https://www.facebook.com/tvsroda/videos/1119744185967200

 

 

 

 

Zobacz reportaż TV Środa Wlkp., wejdź w link:

https://www.facebook.com/tvsroda/videos/1119744185967200