Z okazji 5-lecia działalności Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Środzie Wielkopolskiej 14 marca 2024 r. w średzkim Ośrodku Kultury odbył się uroczysty KONCERT JUBILEUSZOWY.

Niecodzienne przeżycie, cudowna atmosfera, piękne występy uczniów i nauczycieli, wspaniała muzyka i pyszny poczęstunek w postaci dużego tortu i innych słodkości. Były gratulacje, podziękowania i ogrom życzeń.

Gościem jubileuszowego koncertu był wspaniały artysta, mega gitarzysta Piotr „Restek” Restecki, który koncertuje na całym świecie. Artysta „do perfekcji opanował technikę zwaną fingerstyle, dzięki której potrafi całą zespołową aranżację wyczarować przy pomocy jednego instrumentu. Miłośnik jazzu, klasyki, rocka, bluesa, muzyki latynoskej. Artysta o wielkim talencie i wyobraźni, która nie poddaje się żadnym kanonom”.

Dziękujemy panu Piotrowi Resteckiemu za tak dynamiczny, pełen ekspresji, nieprzewidywalności, po prostu piękny koncert, „porywający” publiczność muzyką i sercem.

Podczas Jubileuszowego koncertu głos zabrali: Dyrektor szkoły mgr Marta Gorczyca, Prezes Środa XXI Sp. z o.o. mgr Joanna Marusik, mgr Justyna Kozak (dyrektor szkoły w latach 2018-2022), Burmistrz Miasta Środa Wlkp. Piotr Mieloch, Starosta Powiatu Średzkiego Ernest Iwanczuk.

Koncert prowadził kompozytor, aranżer, wydawca wielu publikacji i książek oraz płyt, gitarzysta i nauczyciel, a także dyrygent szkolnej orkiestry gitarowej dr Bartłomiej Marusik.

Dziękujemy wszystkim przybyłym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i świętowali razem z nami.

 🫱❤️🏆💐💐💐

Link do szkolnego Facebook’a: https://www.facebook.com/nsmsroda/posts/pfbid0Y2fk9Yh36nhodta7A9R7AgDH31ArVBZPdgZL34nkWk74qQL7WQyvL8SHWJNqmq7Wl