1.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w ramach udziału „#SzkołaDoHymnu🇵🇱🇵🇱🇵🇱 #MEiN, uczniowie z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Środzie Wlkp. wraz z nauczycielami i panią dyrektor z dumą i radością zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Piękny jest Hymn naszej Ojczyzny. 🙂❤️🎹🎤🇵🇱🇵🇱🇵🇱

2.

Natomiast 11 listopada w naszym mieście celebrowaliśmy niepodległość w ramach licznych wydarzeń tematycznych zaplanowanych na ten dzień. Co miało miejsce w ramach tegorocznych wspólnych obchodów. Rozpoczęło się Mszą świętą dziękczynną za ojczyznę w Bazylice Kolegiackiej Wniebowzięcia NMP, następnie uroczystości patriotyczne odbyły się pod pomnikiem gen. J. H. Dąbrowskiego, gdzie nasi uczniowie wraz z Dyrektor mgr Martą Gorczycą brali czynny udział.

3.

Także nasi najmłodsi z grupy zerówkowej zaśpiewali „Kto Ty jesteś, Polak….” czyli wiersz pt. „Katechizm polskiego dziecka” autora Władysława Bełzy. Brawa dla najmłodszych 5-cio i 6-cio latków. Przy fortepianie nauczyciel prowadząca grupę mgr Marta Łuczak-Nowak.

 

1.

 

 

2.

 

 

3.