BEZPŁATNE WARSZTATY MUZYCZNE

22, 23 i 24 sierpnia w godzinach 10 – 18

NIEPUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ

oraz

ŚRODA XXI SP. Z O.O.

 ZAPRASZA

NA BEZPŁATNE WAKACYJNE

WARSZTATY MUZYCZNE

KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 22, 23 I 24 SIERPNIA 2022 r.

W BUDYNKU NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I  STOPNIA W ŚRODZIE WLKP.

PRZY UL. KOSYNIERÓW 2

Warsztaty gitarowe – czyli poznajemy i uczymy się gry na gitarach elektrycznych, akustycznych i klasycznych – poprowadzi nominowany do nagrody „Fryderyk 2021”, kompozytor, wydawca wielu książek muzycznych i podręczników, kompozytor oraz nauczyciel i znany gitarzysta – dr Bartłomiej Marusik. Rozpoczęcie warsztatów każdego dnia o godz. 10, 12, 14, 16.

Warsztaty fortepianowe – „proste dźwięki klawiszowe”, czyli jak nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych – poprowadzi mgr Agata Pankiewicz i mgr Szymon Chorobiński. Rozpoczęcie warsztatów każdego dnia o godz. 10, 12, 14, 16.

Warsztaty skrzypcowe – jak powstają skrzypce, arkana szybkiej nauki gry na skrzypcach i dlaczego warto sięgać po skrzypce – poprowadzi mgr Kinga Kozel. Rozpoczęcie warsztatów każdego dnia o godz. 10, 12, 14, 16.

Warsztaty nauki śpiewu – czyli „jak śpiewać by zachwycić, a nie przerazić słuchaczy” – emisja głosu, arkana skutecznej nauki śpiewu – poprowadzi mgr Aleksandra Olkiewicz i Rafał Romanicz. Rozpoczęcie warsztatów każdego dnia o godz. 10, 12, 14, 16.

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci przedszkolnych poprowadzi mgr Marta Łuczak-Nowak. Rozpoczęcie warsztatów każdego dnia o godz. 16.

Podczas zajęć instrumentalnych będzie możliwość dyskusji z instruktorem warsztatów, a nawet gry na wybranym instrumencie. Będzie to czas radosnej zabawy połączonej ze zdobywaniem wiedzy muzycznej. Każdego dnia odbywać się będą cztery warsztaty w każdej wybranej dziecinie tematycznej, które rozpoczynać się będą o określonych stałych godzinach w wyznaczonych salach.